איך להתקין פוקימון גו באנדרואיד?

איך להתקין פוקימון גו באנדרואיד?

Pokemon GO הוא משחק מציאות רבודה (Augmented Reality או AR בקיצור). המשחק פותח על ידי חברת Niantic והושק ביולי 2016 למכשירי אנדרואיד ו-iOS. המשחק מאפשר לשחקנים לתפוס, להלחם ולאמן דמויות פוקימון וירטואליות בעזרת ה-GPS והמצלמה. למרות שהמשחק חינם, ניתן לקנות בו פריטים אבל זה לא חובה על מנת להתקדם בדרגות. לצערנו, אנו מבין המדינות הבודדות שאינן יכולות למצוא את המשחק בחנות האפליקציות. במדריך זה תוכלו לקבל הסבר איך להתקין את המשחק במכשירי האנדרואיד.

ראשית, חשוב להזהיר שהתקנת האפליקציה דרך אתרים חיצוניים ולא דרך החנויות הרישמיות היא פעולה שעשויה לסכן את תקינות מכשיר הטלפון, את המידע הרגיש שלו (לדוגמא סיסמאות ומספר כרטיס אשראי). כדי לצמצם את הפגיעות, חשוב להוריד את קיבצי ה-APK רק מאתרים פופולריים אשר ידועים בקרב הקהילה כבטוחים. בעמוד זה מוסבר שלב שלב איך להתקין את המשחק ובנוסף גם סרטון:

התקנה במכשיר אנדרויד

1. הורדת המשחק לנייד – מפני שאין לנו דרך להוריד את המשחק דרך החנות הרשמית של גוגל עלינו להוריד את קובץ ההתקנה דרך צד שלישי. קובץ ההתקנה נקרא APK וניתן להוריד אותו דרך apkmirror. למען נוחיותכם עדיף שתכנסו למדריך זה דרך המכשיר ותלחצו על הלינק.

2. אחרי הורדת הקובץ יש ללחוץ על התקנה. אם תופיע ההודעה "ההתקנה חסומה" יש ללחוץ על הגדרות:

יש ללחוץ על הגדרות
יש ללחוץ על הגדרות

 

3. יש להפעיל את ״מקורות לא ידועים״:

יש להפעיל את ״מקורות לא ידועים״
יש להפעיל את ״מקורות לא ידועים״

 

4. לאחר מכן נחזור לקובץ ההתקנה ונלחץ על התקן:

נלחץ על התקן
נלחץ על התקן

 

5. בסיום ההתקנה נמצא את המשחק על העמוד הראשי או בעמוד האפליקציות ומשם פשוט נפעיל את המשחק ונתחיל למצוא פוקימונים.