אוזניות Rolling Stones במהדורה מוגבלת של חברת Master & Dynamic

אוזניות Rolling Stones במהדורה מוגבלת של חברת Master & Dynamic

Master & Dynamic, חברת האוזניות מניו-יורק, החליטה לשתף פעולה עם ענקית המוזיקה Spotify כדי ליצור אוזניות אקסקלוסיביות במהדורה מוגבלת. אוזניות אלו הם מדגם MH40 אשר עוצב במיוחד בשביל מעריצי להקת "האבנים המתגלגלות" (Rolling Stones). לוגו הלהקה נמצא על הצד הפנימי והחיצוני שלהם ובתוך האוזנייה ניתן לראות מספר סידורי אשר מציין את מיקומן מבין 1962 (רמז לשנת הקמת הלהקה) זוגות אשר נוצרו.

המספר סידורי של האוזניות MH40

האוזניות זמינות בצבע שחור ואפור ויהיו בתחילה זמינות לקניה רק למשתמשי Spotify Premium בארה"ב ובאנגליה. על מנת לקבל הזמנה לקניית האוזניות המשתמש צריך להיות “Superfan” של הלהקה. Spotify מזהה משתמש כזה לפי מספר משתנים, כמו זמן ההזנה ללהקה ולכל אלבום. כמובן אם משתמש שומע מדי פעם את השירים הפופולריים ביותר הוא לא יחשב כ-“Superfan”. משתמשים אשר עומדים  בדרישות של Spotify יקבלו שובר באי-מייל אשר בעזרתו יוכלו לקנות את האוזניות.

לוגו של Rolling Stones על האוזניות

לשמחתם של מעריצי הלהקה, החל מ-13 ביולי האוזניות זמינות גם לקהל הרחב. מחיר האוזניות הוא 499 דולר ואיתם כלול בחינם מעמד לאוזניות בשווי 59 דולר. דגם MH40 סטנדרטי עולה 400 דולר אך אם כוללים את שווי המעמד, האוזניות של "האבנים המתגלגלות" עולות למעשה רק 40 דולר יותר. היכנסו לכאן לקנייה.

 

Loading Facebook Comments ...