8 אתרים ואפליקציות למציאת פוקימונים

אתרים ואפליקציות לפוקימון גו

רוצים למצוא פוקימונים במהירות ובקלות? כאן תמצאו את האתרים והאפליקציות אשר יעזרו לכם למצוא פוקימונים, מכונים ופוקסטופים.

אפליקציות למציאת פוקימונים

Map for Pokemon Go: PokemonMap – האפליקציה מאפשרת לפלח את החיפוש לפי סוג הפוקימון, המכון והפוקסטופ שאתם מחפשים. כאשר תלחצו על מה שחיפשתם תוכלו לראות מתי התגלה ובעזרת המפה תקבלו הנחיות הגעה למיקומו. כל מיקום ניתן לדירוג על ידי המשתמשים כדי לעזור לאפליקציה להיות מדויקת יותר. כרגע האפליקציה זמינה רק לאנדרואיד.

Poké Live – מפה נוחה וזריזה המציגה את הפוקימונים שנמצאים בסביבה ואת הדרך אליהם. האפליקציה ידידותית למשתמש ואין צורך בהרשמה. כרגע האפליקציה זמינה רק לאנדרואיד.

Poke Radar for Pokemon Go – האפליקציה מציגה מפה של פוקימונים אשר קהילת המשתמשים התריעו שמצאו. ניתן לסנן ברשימה את הפוקימון שאתם מחפשים ולראות אותו במפה. כאשר לוחצים עליו נפתחת אפליקציית המפות עם הנחיות איך להגיע אליו. כל מיקום ניתן לדירוג על ידי המשתמשים, דבר העוזר לאפליקציה להיות מדויקת יותר. האפליקציה זמינה לאייפון ולאייפד אך לא זמינה לחנות האנדרואיד בישראל (ניתן למצוא קובץ התקנה ברשת).

PokeDetector – Notifications – עם אפליקציה זו אינכם צריכים לאחוז בטלפון כלל בשביל למצוא פוקימונים. אם עברתם בסביבתו של פוקימון האפליקציה תקפיץ התראה לטלפון שלכם ואם ברשותכם שעון חכם היא תודיע לכם מיד לשעון. כרגע האפליקציה זמינה רק לאנדרואיד.

אתרים למציאת פוקימונים

Pokecrew – אתר זה מספק מפה מפורטת של מיקומי פוקימונים שעליהם דיווחו משתמשים. בצד ימין של המפה נמצאת שורת חיפוש לפוקימון אותו אתם מחפשים ומתחתיה רשימה של פוקימונים שונים. אם אתם נחמדים אתם יכולים גם ללחוץ על "Add Sighting" ולהתריע על פוקימון מיוחד שמצאתם.

PokeVision – מפה המציגה פוקימונים בזמן אמת בסביבה המיידית, כל 30 שניות ניתן לסרוק את האזור מחדש. היתרון באתר זה הוא החיבור הישיר לשרתי פוקימון גו להשגת המידע, החיסרון הוא שבדרך כלל האתר חווה הרבה בעיות תקשורת ולכן לא מתפקד כמו שצריך.

Pokefind – אתר זה דומה לאתרים הקודמים אך מספק מספר תוספות חיוניות. ניתן לסנן את רשימת הפוקימונים לפי סוג למשל. בנוסף, יש מחשבון אבולוציה שבעזרתו ניתן לחשב כמה כוח (CP – Combat Power) יהיה לפוקימון שלכם לאחר שהוא יתפתח.

Mapokemon – מציע מפה המציגה את מיקומם של "מכונים" (Gyms) ופוקסטופ (Pokestop). כל מיקום ניתן לדירוג על ידי המשתמשים, דבר העוזר למפה להיות מדויקת יותר.

רוצים טיפים וטריקים לפוקימון גו? לחצו כאן!

רוצים עכבר גיימיג מטורף? לחצו כאן!